Atrakcje w Kościelisku

Gubałówka - Butorowy Wierch – Kościelisko Polana Szymoszkowa – Butorowy Wierch – Kościelisko

To szlak łączący Gubałówkę i Butorowy Wierch. Można wjechać na szczyt Gubałówki kolejką linowo-terenową. Spacer Gubałówką oferuje niezapomniane widoki na Tatry Zachodnie. Można też wjechać koleją krzesełkową z Polany Szymoszkowej. Znajduje się w połowie drogi między Gubałówką, a Butorowym Wierchem. Na Butorowym Wierchu działa kolej linowo-krzesełkowa skąd można zjechać na dół podziwiając szczyty górskie i okolice Kościeliska i Zakopanego.

Atrakcje wokół domków

Willę otaczają: lasy, łąki i piękny ogród. Jest miejsce na biesiady i grilla. 
Naszym zmęczonym gościom zapewniamy cisze, spokój i niezapomnianą panoramę Tatr. Bliskość szlaków turystycznych zapewni możliwość obcowania z naturą, możliwość aktywnego wypoczynku, spacerów, wycieczek w góry oraz szusowania na nartach. 
W okolicy znajduje się wyciąg narciarski dla początkujących i zaawansowanych narciarzy  ( stacja narciarska Polana Szymoszkowa – 2km, Witów – 6km). Są to stoki oświetlone, sztucznie śnieżone, mające wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, karczmy regionalne.
Dla naszych gości oferujemy parking, billard, piłkarzyki, sale kominkową, saunę oraz jacuzzi.
Dysponujemy pięknym ogrodem, z którego roztacza się wspaniała panorama Tatr, można w nim grillować aż do świtu. W pobliżu znajdują się: baseny termalne, wyciągi krzesełkowe, orczykowe, a także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz inne atrakcje …

Widokowy Domek Jaś I Małgosia

w Kościelisku w pobliżu Zakopanego

od 650

Widokowy domek Jaś i Małgosia

maksymalna ilość osób: 7
powierzchnia: 42.0m2